Madonas florbola komanda aizvadīja kārtējo spēli Latvijas florbola čempionāta 1. līgā, un šoreiz komandai savās mājās nācās mēroties spēkiem ar spēcīgo Rubenes komandu.
Kaut arī spēle, nenoliedzami, ritēja ar ievērojamu madoniešu pārsvaru, pirmās trešdaļas rezultāts 3 : 2 nebūt par to neliecināja. Pēc otrās trešdaļas rezultāts uz tablo jau radīja nedaudz pārliecinošāku iespaidu – 5 : 3. Šajā trešdaļā uzsākto izdevās turpināt arī periodā, un jau visai drīz madonieši ieguva četru vārtu pārsvaru. Tiesa, paviršība savā aizsardzības zonā neļāva komandai spēli noslēgt uz vēl patīkamākas nots un uzlabot iesisto/ielaisto vārtu attiecību. Spēles beigu rezultāts – 8 : 5 madoniešu labā.
Jāatzīst, ka uzvaras pamatā bija līdz šim Madonas florbola komandai neraksturīgā disciplinētā spēle (kopumā tikai divi noraidījumi) un agresivitāte uzbrukumā (madonieši uz pretinieku vārtiem izdarīja 42 metienus, bet viesi – tikai 23). Šajā spēlē ar augstu rezultativitāti izcēlās Aleksandrs Grehovs – guva četrus vārtus. Ar divu vārtu guvumu komandai izcīnīt uzvaru palīdzēja Gatis Gailums, bet pa vieniem vārtiem – Reiņa Zdanovska un Maksima Terehova kontā.
Trešā uzvara līdzšinējās piecās spēlēs Madonas florbola komandai 1. līgas kopvērtējuma tabulā 11 komandu konkurencē ļauj ieņemt augsto ceturto vietu. Jāatzīmē, ka ar pirmā trijnieka komandām madonieši spēles jau ir aizvadījuši, savukārt ar tabulas lejasgala komandām cīņas vēl tikai gaidāmas. Nākamā spēle mūsu florbolistiem būs šosvētdien pulksten 13 Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta zālē.
Pirmās divas spēles 2. līgā ir aizvadījusi arī Kalsnavas florbola komanda. Pēc viena zaudējuma un izcīnītas uzvaras kalsnavieši Vidzemes reģiona čempionātā septiņu komandu konkurencē atrodas ceturtajā vietā.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
EVITAS GAVRILOVAS foto