Aiz katra kultūras notikuma, kas uzrunā, iedvesmo un pulcē cilvēkus, stāv kāds ar ideju, pārliecību un lielu atbildības sajūtu pret sabiedrību. Apbalvojums “Gada kultūras darbinieks” ir pateicība par šo darbu — bieži vien kluso, neatlaidīgo un no sirds darīto. 21. februārī tika aizvadīts svinīgais pasākums “Madonas novada Gada balva kultūrā 2025”, Sauleskalna tautas nama vadītājs KRISTAPS ŠĶĒLS kļuva par “Gada kultūras darbinieku”.
Zīmīgi, ka pirmais pasākums "Madonas novada Gada balva kultūrā" tika aizvadīts Sauleskalna tautas namā, bet pēc gada tas atkal tur atgriezīsies.
– Sajūtas, protams, ir pozitīvas. Godīgi sakot, man personīgi šis novērtējums ir nācis negaidīti, jo nekad neesmu sevi pozicionējis kā cilvēku, kurš tiecas pēc lieliem apbalvojumiem vai atzinības. Man vienmēr ir bijis svarīgi realizēt idejas, kas man ir būtiskas, dalīties tajās ar citiem cilvēkiem un pēc tam priecāties par rezultātu – par to, kas ir izdevies un piepildīts, – par sajūtām, saņemot apbalvojumu, teic Kristaps Šķēls. – Protams, ir patīkami, ka cilvēki priecājas un novērtē paveikto, tomēr gandarījums vienmēr ir bijis arī pats darbs – gan lielo, gan mazo ideju īstenošana. Brīžiem ir lūzuma momenti un kritiskie brīži, kad šķiet – viss, kas tiek darīts, nav nevienam vajadzīgs, ir nepietiekami novērtēts, atgriezeniskā saite nav tik spēcīga, kā gribētos. Tad šāds atzinums dod pārliecību, ka izvēlētais virziens ir bijis pareizs un ka darbs tomēr ir bijis nozīmīgs un ir paveikts labi. Prieks arī par to, ka šai balvai ir izveidojusies skaista tradīcija. Pirmais apbalvošanas pasākums notika Sauleskalnā, tad jau piektajā balvas pasniegšanas reizē tas atkal atgriezīsies šajā vietā. Tā ir īpaša sajūta, ka notikums atgriežas savā sākuma punktā, savā pirmajā
mājvietā.
Kristaps uzsver, ka apbalvošanas pasākums ir nozīmīgs ikvienam kultūras jomā strādājošajam.
– Šis notikums ir ļoti nozīmīgs, un prieks, ka pašvaldība ir iedibinājusi šādu tradīciju, jo kultūras darbs bieži vien tiek darīts idejas vārdā, sabiedrības vārdā, nevis materiāla labuma dēļ. Darba specifika ir tāda, ka jāizpatīk visai sabiedrībai, jo cilvēku vēlmes ir ļoti dažādas. Tas prasa spēju uzrunāt ļoti dažādas sabiedrības grupas – no bērniem līdz senioriem -, kuru vajadzības un intereses ir atšķirīgas. Ir jāmēģina atrast zelta vidusceļu, lai katrs varētu sev ko atrast, – stāsta Kristaps. – Prieks, ka pašvaldība reizi gadā atskatās uz paveikto nozarē un sumina labākos. Šos nominantus izvirza sabiedrība, un iedzīvotājiem ir iespēja pamanīt un novērtēt kultūras darbiniekus un notikumus, kas viņiem pašiem ir bijuši nozīmīgi un devuši pievienoto vērtību.
Taujājot, kas kultūras darbā ir lielākais izaicinājums, un kas – lielākā motivācija turpināt, Kristaps atzīst: – Lielākais izaicinājums ir sabiedrības atsaucības veidošana, spēja atrast ceļu pie sabiedrības. Mēs esam daudz eksperimentējuši, meklējuši dažādus veidus, kā uzrunāt cilvēkus. Sakot mēs, es runāju par visu kolektīvu, jo arī šo balvu es uztveru nevis kā personīgu apbalvojumu, bet gan kā atzinību visai komandai – cilvēkiem, ar kuriem esmu strādājis kopā, kuri ir atbalstījuši, ar kuriem esmu varējis dalīties savās idejās un sasniegt rezultātus. Galvenā motivācija ir atgriezeniskā saite no sabiedrības – cilvēku atsaucība un iesaiste. Kā mēs zinām, ja kaut kas nav labi, tad cilvēki uz to vienmēr norādīs, bet, ja ir labi, lielākoties neko nepateiks, pieņems par pašsaprotamu. Ir patiess prieks, ka uz Sauleskalna tautas namu brauc cilvēki arī no kaimiņu pagastiem un novadiem. Vislielākais gandarījums ir šo cilvēku pateicības vārdi. Skatoties novada kontekstā, kultūras pasākumu ir ļoti daudz. Brīžiem šķiet, ka pat pārāk daudz un pasākumi ir sadrumstaloti. Pats uzskatu, ka svarīgāka ir kvalitāte, nevis kvantitāte. Novads ir liels, pasākumu daudz, bet cilvēki ir mobili un var izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu. To mēs redzam arī šeit, Sauleskalnā, jo liela daļa apmeklētāju ir no citām vietām.
Īsta veiksme kultūras darbā nav tikai atzinība vai apmeklētāju skaits, bet sajūta, ka tavs darbs kādam ir devis impulsu domāt, just vai ieraudzīt pasauli citādi. Ja tas notiek, tad kultūras darbinieks savu uzdevumu ir izpildījis. Uz jautājumu, kas ir veiksmīgs kultūras darbinieks, Kristaps atbild: – Ja man jādefinē, kas ir veiksmīgs kultūras darbinieks, es teiktu – tas ir cilvēks, kurš primāri strādā nevis personīga labuma dēļ, bet idejas vārdā. Cilvēks, kurš domā par to, ko ar savu darbu var dot sabiedrībai kopumā. Mēs savā darbā vienmēr esam domājuši par to, lai sabiedrībai būtu vieta, kur satikties, darboties un būt kopā. Ja nebūtu kultūras nama, cilvēkiem bieži vien nebūtu arī iespēju kaut kur doties. Tieši ar savu līdzdalību un aktivitāti cilvēki parāda, ka šādas vietas un notikumi viņiem ir vajadzīgi. Tas viss ir kopdarbs. Mēs cenšamies atbalstīt iniciatīvas, palīdzēt gan jauniešiem, gan senioriem, jo kultūra rodas tad, kad cilvēki darbojas kopā, nevis katrs atsevišķi. Un, protams, pats galvenais ir nepārtraukti būt kustībā – domāt, radīt jaunas idejas un tās īstenot.
27.02.2026.