Otrdien, 28. oktobrī, pulksten 19 Madonas kultūras namā izcilas instrumentālās un džeza mūzikas mīļotājiem būs iespēja izbaudīt koncertu ar amerikāņu mūziku lieliskā izpildījumā.
Koncertā tiks spēlēta mūzika no profesionālā pūtēju orķestra „Rīga" jaunā ierakstu albuma WINDSTREAM, kas klajā nācis augustā un kurā ierakstīta trīs izcilu amerikāņu komponistu – Džordža Geršvina, Džeimsa Bārnsa un Alfrēda Rīda – mūzika.
Kopā ar orķestri „Rīga" Andra Pogas vadībā koncertā muzicēs talantīgie jaunās paaudzes mūziķi brāļi Petrauski, kas guvuši lielu starptautisku atzinību. Geršvina Rapsodiju blūza stilā ar orķestri atskaņos pianists Raimonds Petrauskis, kas mācījies Gildholas Mūzikas un drāmas augstskolā, kur gūtā meistarība ļauj jaunajam mūziķim sevi vienlīdz spoži parādīt gan klasiskās, gan populārās, gan arī džeza mūzikas jomā. Savukārt lirisko A. Rīda Balādi alta saksofonam spēlēs Oskars Petrauskis (attēlā), kas 2007. gadā ieguva Grand Prix prestižajā konkursā Yamaha Europe Sax Contest 2007 un tādējādi atzīts par Eiropā labāko profesionālo saksofonistu.
Autore: DAINA ŠVĀBE