Šodien, 21. oktobrī, pulksten 13 notiek kārtējā Madonas pilsētas domes finanšu un attīstības komitejas sēde. Darba kārtībā deputāti izskatīs vairāk nekā desmit jautājumu.
Deputāti lems par atbalstu Valsts reģionālās attīstības aģentūras grantu shēmā „Atbalsts ieguldījumiem uzņēmumu attīstībā īpaši atbalstāmajās teritorijās" iesniegtajam projektam, par grozījumiem Madonas pilsētas domes 2002. gada 25. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 3 „Par pašvaldības noteiktajām nodevām Madonas pilsētā". Komitejā izskatīs ierosinājumu saistošajiem noteikumiem par vizuālās komunikācijas objektu izvietošanu Madonas pilsētā.
Deputāti izskatīs arī iespēju palielināt budžetā sociālajai palīdzībai paredzētos līdzekļus, kā arī vairākus privātpersonu un uzņēmumu iesniegumus.
Komitejas sēdē arī deleģēs pārstāvi Madonas rajona pašvaldības reorganizācijas uzraudzības komisijas sastāvam.
Informāciju sagatavoja: DZINTRA STRADIŅA