Jūs laikraksta Nr. 93 (12029) 2025. gada 5. decembrī publicējāt tālruņa numuru, uz kuru jāzvana, lai nogādātu atrastu nomirušo grauzēju.
Dārgā redakcija, es jūs lūdzu publicēt numuru, kur es varu vērsties, kad man pilnas istabas smagas smakas, tvana gāze, dūmi, kad kurina kaimiņi.
Daudzas reizes zvanīju 112. Ieradās visi dienesti, bet rezultāta nav, viss joprojām turpinās.
No 2012. līdz 2025. gadam esmu zvanījusi, runājusi, rakstījusi SIA „Madonas namsaimnieks", joprojām bez izmaiņām. Esmu vērsusies Madonas novada domē un pie deputātiem, un neviens nesniedz palīdzību jeb negrib palīdzēt.
Esmu iedevusi telefona numurus analītiķu apkures sistēmai SIA „VIP ETALON", kas varētu palīdzēt, bet neviens nereaģē.
Pati speciālistus izsaukt nevaru, jo dzīvoju daudzdzīvokļu mājā, nevis privātmājā. Tagad es guļu pie atvērtiem logiem, neskatoties, ka ir ziema. 2024. gadā gulēju bezsamaņā trīs reizes. Trešajā reizē pēc kritiena man uzlika langeti. Tagad tā stāv kā piemineklis.
Paldies, ka jūs esat!
12.12.2025.