MĀRCIENAS pagasta pašvaldībā pašlaik tiek rakstīts pieteikums jaunam projektam. Mārcienas pagasta padomes priekšsēdētāja Ināra Mālniece stāsta: – Līdz 21. oktobrim, atbildot uz Vides ministrijas uzaicinājumu, iesniegsim pieteikumu Eiropas Savienības Kohēzijas fondam par normatīvo aktu prasībām neatbilstošās Madonas rajona Mārcienas pagasta izgāztuves "Slūņi" rekultivāciju.
Jācer, ka 1. kārtā gūsim atbalstu, bet, ja tā nenotiks, pieteiksimies nākamgad. Atkritumu izgāztuve "Slūņi" tiek izmantota sauso sadzīves atkritumu noglabāšanai. 1. kārtas kopējā summa ir vairāk nekā 8 miljoni latu, 85% finansē Kohēzijas fonds, bet 15% mēs plānojam segt no pašvaldības budžeta. Pagastā cītīgi sekojam līdzi Vides ministrijas prasībām.
Autore: AGRITA NUSBAUMA