Ērgļu novada SAUSNĒJAS pagasta ļaudis šovakar, 22. jūnijā, Jāņus ielīgos Sidrabiņu parkā. Kultūras pasākumu organizatore Valija Lele ieceres metus skaidro šādi: – Katru gadu līgojam tieši 22. jūnijā.
Ciemiņu gan šoreiz nebūs, bet uz Jāņu ielīgošanu aicina pašu teātris ar vienojošu nosaukumu "Lēnāk brauksi, tālāk tiksi". Esam gan no iecerētā iestudējuši vēl tikai divas daļas, pārējās divas gaida savu kārtu. Pēc izrādes turpat parkā būs ugunskurs, pīrāgi, alus un siers no pašvaldības, bet sestdien, 23. jūnijā, esam uzaicināti ciemos uz mūsu sociālās aprūpes centru "Kastaņas". Šiem skatītājiem esam sagatavojuši fragmentiņus no "Skroderdienām Silmačos" – Līgosvētku un Jāņu garšai.