ĒRGĻU saieta namā 18. oktobrī no pulksten 10 visus, kas mīl raibus un saviesīgus pasākumus, gaida Rudens tirdziņš.
– Rudens tirdziņš Ērgļos notiek katru gadu.
Iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties ar saviem izstrādājumiem – adījumiem, tamborējumiem, visa veida rokdarbiem, arī kulinārijas meistardarbiem, izaudzētajiem augļiem un dārzeņiem, medu, ar visu, kas ir mājās un ko var parādīt citiem. Tirdziņu kuplinās Ērgļu teātra aktieri ar Rūdolfa Blaumaņa lugu "Pēc mītiņa", meiteņu ansamblis "Čiksas" un dāmu deju kolektīvs, – pastāstīja Ērgļu saieta nama kultūras darbiniece Terēze Kaimiņa. Viņa aicina līdzi ņemt arī dāvanu loterijai.
Organizatori lūdz iepriekš pieteikties pa tālruni 64871132.
Autore: IVETA ŠMUGĀ