Cesvainieši var būt gandarīti, jo viņiem Cesvainē ir sava zobārstniecības klīnika «AL Denta”. Tās īpašniece Alise Kalniņa ir cesvainiete.
Daktere Alise Kalniņa (Leimane) atklāj, ka bērnību pavadījusi Cesvainē, ir Cesvaines vidusskolas absolvente, studējusi Rīgā Stradiņa universitātē, strādājusi Rīgā, Saldū. Nu jau 10 gadi, kā vada savu uzņēmumu – zobārstniecības klīniku "AL Denta" .
Par sava zobārstniecības kabineta izveidošanu Cesvainē viņa pateicas gan atbalstītajam projektam, gan arī mammai.
– Mamma ierosināja iesniegt projektu, lai piesaistītu līdzfinansējumu sava uzņēmuma izveidei. 2008. gadā sākās ekonomiskā krīze, tad mazliet strādāju arī Cesvainē, citā klīnikā, lai uzkrātu pieredzi, jo kā jaunam speciālistam Rīgā darba bija mazāk. Pēc pāris gadiem sāku apsvērt rakstīt projekta pieteikumu. LAD projektu apstiprināja, un saņemto atbalstu ieguldīju savas klīnikas izveidei. Pateicoties Kārlim Bandeniekam, tiku arī pie atbilstošām telpām. Tad iegādājos zobārstniecības kabinetam nepieciešamās iekārtas, instrumentus, daļēji naudas pietika arī telpu remontam. "AL Denta" uzsāka strādāt ar vienu zobārstniecības krēslu, apmēram pēc četriem gadiem paplašinājāmies, tika iegādāts arī otrs zobārstniecības krēsls. Šobrīd krēslus uz maiņām izmantojam četri speciālisti. Zobus laboju es, kolēģe Una Medne (viņa strādā arī zobārstniecības kabinetā Madonā, Parka ielā). Pirms trim gadiem darbā pieņēmām dakteri Tetianu Bielikovu no Ukrainas. Viņai bija Ukrainas diploms, kas atbilda Latvijas Zobārstu asociācijas prasībām. Nokārtoja vajadzīgos dokumentus, lai varētu strādāt. Līdz ar to viņa var izlīdzēt akūtajos gadījumos. Mūsu klīnikā klientiem pakalpojumus sniedz arī zobu higieniste Ksenija Vilšķērste, kura arī vēl strādā Madonā, Parka ielā 6.
Diemžēl mūsu klīnikā nav vietas trešajam krēslam, un, pat, ja gribētu, mēs to pagaidām nevarētu īstenot. Katrs stomatologs dienā var apkalpot limitētu skaitu klientu, tāpēc vizīte pie zobu daktera ir jāplāno laikus, jāpierakstās. Jārēķinās arī ar rindu, kas pēc pieraksta pusotra līdz divu mēnešu garumā, ir stāsta «AL Denta" īpašniece.
Klienti novērtē arī zobārstniecības klīnikas sadarbību ar ortodontijas klīnikas "Concorida" pakalpojumiem Rīgā. Pateicoties iegādātajiem 3D skanerim un panorāmas rentgenam, ir iespejamas konsultācijas attālināti, lai veiktu zobu regulēšanu vai augšžokļa paplašināšanu ar kapēm. Ortodonts Māris Grižibovskis ir kā pacienta ārstējošais ārsts, bet mēs veicam nepieciešamos darbus kontaktā ar pacientu.
Uz jautājumu par to, kā cesvainieši rūpējas par zobu veselību, zobārste pauž savas domas: – Ir viena daļa, kura regulāri apmeklē zobārstu, ir otra daļa, kam zobu veselība pavisam nerūp, un ir tāda daļa, kam piemirstas, kas arī ir normāli. Arī par mutes higienu katram ir savi ieskati. Dzīve ir tāda, kāda ir, un mēs bieži aizmirstam parūpēties par sevi. Dažkārt aiziet pie zobārsta tajā brīdī, kad sāp, bet tas jau neliecina, ka par zobiem nerūpējas. Ir, kas regulāri un cītīgi tīra zobus, bet tāpat rodas problēmas, un nevar viennozīmīgi spriest, ka tas sācies no zobu netīrīšanas. Tas ir mūsu kopējais dzīvesveids, kas ietekmē zobu veselību, jo lietojam ēdienu ar paaugstinātu cukura saturu, cieņā ir ātrās uzkodas (īpaši jauniešu vidū), fritējumi, eļļas. Organisms tam nav vēl gatavs.
"AL Denta" klīnikas īpašniece atklāj, ka ir noslēgts līgums ar Slimo kasi par valsts apmaksātu zobu ārstēšanu bērniem. Viņa piebilst: – Kurš vecāks gan negribētu valsts apmaksātu zobu labošanu savam bērnam, taču mēs nespējam apkalpot visus gribētājus. Tāpēc pakalpojumu sniedzam tikai saviem klientiem, kas jau ir reģistrēti. Klāt jaunus pacientus šobrīd neņemam, jo ir līdzekļu pārstrāde. Problēma ir arī tā, ka kādus 5 % gadījumu vajadzīga zobu labošana ar narkozi, kad nav iespējama komunikācija un sadarbība ar bērnu. Mēs visas audzinām mazus bērnus, un viņi ir jāizņem no bērnudārza, pa vidu bērni arī slimo. Vēl jau ir arī papīru darbs, uzkopšana, viss pārējais. Kolēģes jau sāk rosīties pirms 8 rītā.
Klīnikas darbā vasarā ir arī neliela pauze, kad visi darbinieki reizē aiziet atvaļinājumā. Tad ir norāde, kur var griezties akūtajos gadījumos. Ir aktualizētas arī vadlīnijas par to, kas ir akūts gadījums, jo katram jau liekas, ka viņa stāvoklis ir visakūtākais. Zobu sāpes ir vienas no nepatīkamākajām. Daži ir ar mieru gaidīt dzīvajā rindā, kad pavērsies kāds brīvāks laiks. Ja ir mūsu klīnikas pacienti, skatāmies, un akūtajos gadījumos cenšamies atrast pieņemšanas laiku, lai atbrīvotu no zobu sāpēm.
12.08.2025.