Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Notika domes ārkārtas sēde

Redakcija

Autors • 07.10.2008.

Notika domes ārkārtas sēde
Burtu lielums

2. oktobrī tika sasaukta Madonas pilsētas domes ārkārtas sēde, kurā izskatīja trīs darba kārtības jautājumus.

Atbalsta piedalīšanos projektā

Viens no jautājumiem bija par piedalīšanos projektu konkursā „Nacionālās nozīmes velotūrisma produktu attīstība". Projekta pieteikumu prezentēja domes speciālisti Linda Pomere un Jānis Liepiņš, kuriem arī nācās atbildēt uz dažādiem deputātu uzdotiem jautājumiem. Pēc vispusīgas jautājuma iztirzāšanas deputāti nolēma piedalīties „Nacionālās nozīmes velotūrisma produktu attīstība" atklātā projektu konkursā un uzņemties visas ar projekta īstenošanu saistītās juridiskās saistības. Kopējās projekta izmaksas sastāda ap vienu miljonu latu, no kuriem ERAF līdzfinansējums ir 60,72% apmērā no kopējām attiecināmajām projekta izmaksām, valsts budžeta dotācija – 3,21 % apmērā no kopējām attiecināmajām projekta izmaksām, pārējais – Madonas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Projekts tiks īstenots 2 kārtās, un iedzīvotāji iegūs ne tikai kvalitatīvu veloceliņu tīklu visā pilsētā, bet arī vēl vairāk sakārtotu infrastruktūru – pilsēta iegūs papildu izgaismojumu, jaunas atpūtas vietas. Deputāts Ivars Pudāns uzsvēra, ka jaunie veloceliņi pavērs iespēju nodarboties ar veselīgu dzīvesveidu, kas novērsīs daudzas veselības problēmas. Domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters piebilda, ka līdztekus tiks domāts par celiņu seguma piemērotību ne tikai riteņbraucējiem, bet arī skrituļotājiem, savienojot pilsētu ar „Smeceres sila" sporta bāzi, kā arī par cilvēkiem, kas pārvietojas ratiņkrēslos.

Pilnvaro SIA „Madonas siltums"

Domes sēdē izskatīja arī jautājumu par pilnvarojumu SIA „Madonas siltums".
Šis jautājums saistīts ar to, ka daudzdzīvokļu māju īpašnieki ir uzsākuši māju renovāciju un siltināšanu, kam ir nepieciešama visu dzīvokļu īpašnieku piekrišana, tai skaitā arī Madonas pilsētas domes kā pašvaldībai piederošo neprivatizēto dzīvokļu īpašnieka piekrišana. Sīkāku informāciju bija sagatavojis izpilddirektors Āris Vilšķērsts, un, pamatojoties uz likumu „Par pašvaldībām", deputāti nolēma pilnvarot SIA „Madonas siltums" Madonas pilsētas pašvaldības vārdā (kā pašvaldībai piederošo neprivatizēto dzīvokļu īpašnieces) veikt šādas darbības: parakstīt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kredīta līgumus, kas saistīti ar dzīvojamās mājas renovāciju un siltināšanu daudzdzīvokļu mājās, kurās apsaimniekošanas tiesības pārņēmuši dzīvokļu īpašnieki un kurās pašvaldības īpašumā esošos dzīvokļus apsaimnieko SIA „Madonas siltums".

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 07.10.2008.

Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību
speciāliste

AGRA VECKALNIŅA foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px