Kārtējā Madonas pilsētas domes sēdē tika izskatīti vairāki ar līdzekļu piešķiršanu saistīti jautājumi.
Izskatījuši hokeja kluba „Brāzma" iesniegumu, deputāti nolēma piešķirt hokeja klubam „Brāzma" 2008./2009. gada sezonai Ls 1000 no šāgada budžeta azartspēļu nodokļa pārpildes un Ls 1000 plānot 2009. gada budžetā.
Domes sēdē tika izskatīts arī Madonas florbola komandas lūgums piešķirt finansējumu. Deputāti nolēma piešķirt Madonas florbola komandas 2008. gada sezonai Ls 3000 no šāgada budžeta azartspēļu nodokļa pārpildes, pārējos nepieciešamos līdzekļus plānot 2009. gada budžetā.
Pirms lēmuma pieņemšanas vairāki deputāti akcentēja nepieciešamību piesaistīt konkrētam sporta veidam arī finansiālos atbalstītājus, lai nebūtu tā, ka pašvaldība ir gandrīz vai vienīgā, kas sporta aktivitātēm piešķir līdzekļus. Apstiprinot nākamā gada budžetu un sadalot līdzekļus sporta aktivitātēm, pasākumiem un komandu startiem, tas tikšot ņemts vērā.
– Vieglākais jau ir atnākt uz domi un lūgt finansiālu atbalstu pašvaldībai, bet ir jāspēj piesaistīt arī citus finansiālus atbalstītājus, – uzsvēra deputāts Ivars Pudāns.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA