Domes sēdē tika izskatīts jautājums par dzīvojamo telpu apsaimniekošanas un komunālo maksājumu parādiem.
Domes īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks informēja par desmit īrniekiem, kam ir lieli parādi par īri un komunālajiem pakalpojumiem.
Dažiem no viņiem kopējais parāds vairs nav tikai vairāki simti latu, bet jau pārsniedz 1000 latu, un vienam tas ir pat lielāks nekā 2000 latu.
Dome nolēma uzdot SIA „Madonas namsaimnieks", sadarbojoties ar SIA „Madonas siltums" un SIA „Madonas ūdens", uzsākt tiesvedību par īres līguma izbeigšanu un parādu piedziņu kopskaitā no 10 iedzīvotājiem.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA