It kā parasti, bet katru reizi atšķirīgi, jo atkarībā no iespējām piedalīties katra ceturkšņa šāda veida pasākumā mainās mūsu kopienas apaļo un pusapaļo jubilāru un sveicēju sastāvs.
Taču vienojošais ir sirsnība un prieks tikties. Katrreiz pasākumam ir arī sava daudzšķautņainā noskaņa.
Šoreiz bija seši jubilāri, četrus sveicām klātienē, divus – mājās. Baudījām humoristisku skeču Irēnas Roznieces un Valentīnas Zepas izpildījumā. Spēlētajā bija likti akcenti uz šodienas skaistumkopšanas modi, iesaistot pat mākslīgo intelektu, tā ātrumu un postu. Skeča noskaņu pastiprināja skaistuma salona īpašnieces izskats, košu košie mati un citi aksesuāri (jo citādi nemaz nevar būt!).
Negaidītu pārsteiguma prieku sagādāja Degumnieku dāmu līnijdeju grupa. Jā, iedzīvotāju, pensionāru radošumā ik pa brīdim atklājas jaunas nianses!
Turpinājumā – uzkodu, cienastu galds, kas bija uzklāts dāsni un ar siltām domām. To noformēja biedrības padomes dāmas un palīgi, tā radot mājīgu noskaņu.
Pasākumu vadīja pensionāru biedrības priekšsēdētājs Dzintars Kozulis – kā parasti raiti un korekti. Vēl apsveikuma vārdus visiem teica tās dienas jubilāri Matīss Kalniņš un Ilga Zvirgzdiņa. Tik skaista tikšanās!
15.07.2025.