Kā jau katru gadu, arī šoreiz septembrī Kalsnavas pamatskolā notika Vidzemes zonas sacensības invalīdiem. Piedalījās 60 dalībnieku no Bauskas, Dobeles, Daugavpils, Preiļiem, Krāslavas, Rīgas, Ērgļiem un Madonas.
Sacensības organizēja Madonas invalīdu atbalsta centrs Lidijas Spilbergas vadībā, piepalīdzot Pēterim Lazdānam un Annai Liepiņai. Lielu brīvprātīgu darbu sacensību laikā ieguldīja Maruta Mūrmane.
Sacensības vadīja galvenais tiesnesis Andris Kalniņš, piepalīdzot tiesnešiem Pēterim Lazdānam (novuss, makšķerēšana), Viesturam Bigačam (teniss) un Rudolfam Kalniņam (zolīte). Andris Kalniņš kā tiesnesis vadīja šahu un dambreti. Šofera lomā šoreiz bija Sandris Lukaševics, kas gādāja par dalībnieku un inventāra nogādi sacensību vietā. Sacensību reģistrāciju veica kasiere grāmatvede Anna Liepiņa, un datus apkopoja sekretāre Ārija Ikauniece. Sacensību interesantākos momentus iemūžināja Valdis Mass, bet noslēgumā tie, kuri vēl nebija pārāk noguruši, varēja piedalīties atpūtas vakarā, ko ar dziedāšanu un muzicēšanu vadīja Edīte Birka.
Pateicība arī saimniecēm par labo ēdināšanu un skolotājiem par atļauju izmantot telpas.
Sacensības notika dambretē, šahā, novusā, tenisā, zolītē, makšķerēšanā, šautriņu mešanā un basketbola soda metienos. Šahā un dambretē tā bija Latvijas čempionāta otrā kārta.
Paldies pasākuma finansētājiem – Latvijas paraolimpiskajai komitejai, Madonas rajona padomei, Madonas pilsētas domei.
Tālāk – tehniskie rezultāti vīriem.
Dambrete: Valdis Mass (Madona), Jānis Āriņš (Dobele), Valērijs Docenko (Daugavpils).
Šahs: Rudolfs Kalniņš (Madona), Anatolijs Sadlers (Daugavpils), Jānis Āriņš (Dobele).
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 02.10.2008.
Autors: VALDIS SAMS
Foto no V. MASA personiskā arhīva