Biezpienmaizei piemīt bērnības garša, kas vienmēr atgriežas ar pirmo kumosu. Maigi saldena, viegla un vienlaikus tik sātīga, ka uz brīdi apstājas laiks. Biezpienmaize nav tikai vienkāršs kārums — tā ir stāsts par mājām, rūpēm un mierpilnu brīdi starp ikdienas steigu. Tā ir gan gards našķis sevis iepriecināšanai, gan cienasts, ar ko pārsteigt un iepriecināt tuviniekus. Ar savu mīksto tekstūru un vieglumu biezpienmaize atgādina gaisīgu mākoni — tik vieglu, ka tas gandrīz izkūst uz mēles, atstājot siltu pēcgaršu un vēlēšanos pēc vēl viena gabaliņa.
ILGA ZUNDA-ZARIŅA cep izcilas un ārkārtīgi gardas biezpienmaizes, un par viņas kulinārijas talantu runas izplatījušās no mutes mutē. Arī laikraksta „Stars" kolektīvs ir nobaudījis Ilgas cepto gardumu. Šo recepti Ilga aizguvusi no kāda žurnāla, turklāt tā ir pavisam vienkārša, un sastāvdaļas arī atrodamas katrā mājā.
Pamatnei
380 g miltu (Ilga izvēlas „Dobele Extra")
250 g sviesta
200 g ievārījuma (vislabāk jāņogu vai dzērveņu želeja)
130 g cukura
1 tējk. cepamā pulvera
tējkarotes gals sāls
Uzkarsē krāsni līdz 180 grādiem, tikmēr gatavo pamatni. Sviestu saputo ar cukuru, iemaisa miltus, cepamo pulveri un sāli, visu ar mikseri lēnām samaisa. Tad liek cepamformā, kas izklāta ar cepampapīru un izlīdzina vienmērīgā slāni. Noteikti pamatne jāsadursta ar dakšiņu, lai cepoties nerastos burbuļi. Cep 15 minūtes, tad izņem ārā, un smērē virsū želeju, arī vienmērīgi izlīdzinot. Visbeidzot pa virsu kārto biezpiena masu.
Biezpiena masai
900 g biezpiena paciņās (Ilga izvēlas „Rimi Smart")
9 olas
400 g cukura (tā kā želeja ir salda, var likt 250 līdz 300 g)
200 g krējuma
2 ēdk. cietes
1 tējk. vaniļas cukura
tējkarotes gals sāls
Visu liek bļodā, maisa, ar mikseri līdz sakuļ vienadabīgu masu. Tad lej pa virsū pamatnei ar ievārījumu un cep 45 minūtes.
Ilga cep arī ābolu plātsmaizes, un arī šīs receptes noskatītas žurnālos. Kūku un plātsmaižu cepšana aizsākusies tieši ar skābā krējuma kūku, ko Ilga cepusi laikā, kad viņas dēls mācījās Ogres tehnikumā. Tālāk viņa iemācījusies cept kēksu ar rozīnēm un nu jau plātsmaizes. No visām žurnālos pieejamajām receptēm Ilga izvēlas tieši tās, kam nav daudz sastāvdaļu, un kuras vienmēr būs pieejamas
mājās.
– Man vairāk patīk gatavot saldos ēdienus. Esmu pamēģinājusi uzcept arī mazos mafinus, bet lielais sapnis ir iemācīties cept mājas torti. Jāatzīst, ka kotletes arī izdodas labas, bet ar to sulīgumu sanāk kā nu kuru reizi. Pati nemaz neesmu uzķērusi to knifu, kas ir par vainu. Malto gaļu iegādājos tepat „Kurzemes Gaļsaimnieka" veikalā „Konzumā". Kilogramam maltās gaļas vajag vienu riku baltmaizes, kuru izmērcēju pienā vai ūdenī. Lieku divas olas, divas ēdamkarotes skābā krējuma. Pieberu sāli, piparus un kotlešu garšvielu un rīvētu kartupeli. Ļoti cītīgi un rūpīgi masa jāizmīca, tas piedod gaisīgumu kotletēm.
Godīgi sakot, radu un draugu sanākšanas notiek ļoti reti, bet savās viesībās uz galda vienmēr gribu uzlikt biezpienmaizi, mazos kēksiņus un kotletes. Ja izdodas dabūt svaigu zivi, to sacepu, apviļājot olā un miltos. Ziemas un rudens sezonā burciņās marinēju gurķus un lieku tomātus želejā, kā arī taisu kabaču ikrus. Ja jāizvēlas kāds darbs virtuvē, kas patīk visvairāk, tad tā ir biezpienmaizes cepšana. Tas sākās kā vaļasprieks, tad pacienāju kolēģus darbā un runas izplatījās tālāk, – stāsta Ilga.
Viņai ļoti patīk rosīties virtuvē, bet diemžēl diennaktī tam pietrūkst laika. Ilga strādā divos darbos, rūpējas arī par laukiem, jo sākas dārza un puķu sezona. Lai gan ziedu nav daudz – tikai gladiolas un dālijas – ar tām arī jāņemas. Zāle jāpļauj, pirmo tūri Ilga jau pieveikusi.
09.05.2025.