SIA “Madonas namsaimnieks” sadarbībā ar “Eco Baltia vide” no 22. aprīļa līdz 23. maijam īstenos akciju, kuras laikā privātpersonas bez maksas drīkst nodot ne vairāk kā četras vieglo automašīnu riepas.
Šāda akcija norisinājās pirms vairākiem gadiem, un tolaik auto īpašnieku interese bija liela. Riepu nodošanas konteineri pildījās strauji.
Šobrīd autovadītāji aktīvi veic auto riepu nomaiņu, jo beidzot ir iestājušies atbilstoši laikapstākļi. Četru autoriepu komplektu, kurš vairs nav lietojams, akcijas laikā varēs nodot SIA "Madonas namsaimnieks" iekšpagalmā, Augu ielā 29, Madonā.
– Akcijas laikā, kas ilgs mēnesi, riepu pieņemšana no privātpersonām ir ierobežotā daudzumā, tāpat tās nepieņemam no juridiskām personām un autoservisiem, – skaidro Oskars Janovičs, SIA "Madonas namsaimnieks" valdes loceklis. – Ja ģimenē ir vairāki automašīnu īpašnieki, katrs akcijas laikā var nodot četras riepas. Riepu nodošana tiek reģistrēta. Pieņemam vieglo automašīnu riepas, neatkarīgi no to izmēra.
15.04.2025.