Ik trešdienu no pulksten 18 un ceturtdienās no pulksten 18.30 Madonā, Parka ielā 4, uz Alfa kursiem tiek aicināti interesenti, kas vēlas dziļāk iepazīt ticības ceļu un pārdomāt jautājumus par dzīves jēgu.
Trešdienās uz nodarbībām aicināti jaunieši (13-19 gadu), bet ceturtdienās – pieaugušie.
– Ar jauniešiem tiksimies pusotru stundu, līdzās lekcijām piedāvāsim videofilmu fragmentus, tiks izmatoti spēļu un atrakciju elementi, – laikrakstam pastāstīja priesteris Rihards Rasnacis. – Pieaugušo nodarbības ilgs trīs stundas.
Lektori būs gan priesteris Rihards Rasnacis, gan skolotāja Sanita Solovjeva un citi. Kopumā Madonā tas būs jau astotais Alfa kurss pieaugušajiem, otrais – jauniešiem. Nodarbības interesentiem paredzētas līdz Ziemassvētkiem.
Būtiski, ka Madonas katoļu draudze tiek uzskatīta par resursu baznīcas draudzi, kas palīdz Alfa kursus iedzīvināt arī citur. Padoms nav liegts Ludzas katoļu draudzei, Alberta baznīcas draudzei Rīgā, Pļaviņu katoļu un luterāņu draudzēm, Lubānas luterāņu draudzei.
No 8. līdz 12. septembrim priesteris Rihards Rasnacis un bijusī madoniete Anete Kuzmina (attēlā) pabija Londonā, kur notika seminārs Alfa kursu nacionālo biroju vadītājiem un koordinatoriem. Anete Kuzmina šobrīd vada Alfa kursu biroju Rīgā, bet priesteris par motivāciju braucienam uz Londonu teica: – Mani interesēja, kā labāk attīstīt Alfa kursu tīklu visā Latvijā, kāda šai ziņā ir pieredze citās valstīs.
Autore: INESE ELSIŅA