MURMASTIENES pamatskolā vakar mācības nenotika, jo visu klašu skolēni devās pārgājienā izbaudīt saulaino atvasaru. Par pārgājiena maršrutiem pastāstīja Murmastienes pamatskolas direktore Tāle Greine: – Sākumskolas skolēniem pārgājiena galamērķis bija Barkavas ozolu audze, kur notika arī dabas mācībstunda – augu, sēņu izpēte.
5.-9. klašu skolēni brauca ekskursijā uz Siguldu, uz Līgatni, uz Cēsīm. 6.-7. klašu skolēni pagājušajā gadā piedalījās Zemkopības ministrijas organizētajā konkursā "Mūsu mazais pārgājiens", kur saņēma 3. vietas diplomu un naudas balvu – 250 latu, ko izmantoja, dodoties ekskursijā. Par autobusu gādāja Murmastienes pagasta SIA "Ceļavējš-ATP".
Autore: IVETA ŠMUGĀ