MĀRCIENAS pamatskolā vēl turpinās šovasar iesāktie renovācijas darbi, un skolēniem kopš 1. septembra mācības rit nevis skolā, bet pagaidu telpās kultūras namā un pirmsskolas izglītības iestādē.
Par to, kad tiks pabeigti remontdarbi un bērni varēs atgriezties skolā, Mārcienas pamatskolas direktors Visvaldis Ozoliņš sacīja: – Ļoti gaidām to brīdi. Ceram, ka tas būs nākamajā nedēļā, no 1. oktobra. Pārdzīvojam pagaidu neērtības, lai pēc tam atgrieztos izremontētā skolā, kam būs
jauns jumts, skaisti pirmā un otrā stāva gaiteņi, ēdnīca un virtuves telpas, citi uzlabojumi. Ceram, ka celtnieki izpildīs solīto.
Jāatgādina, ka skolas jumta maiņu veica SIA "Klētskalni", iekšdarbus – SIA "Madonas CMD", SIA "Rondita".
– Celtnieku veikuma nodošana un pieņemšana, cerams, nebūs šķērslis bērniem atgriezties skolā. Tam brīdim jābūt jaunnedēļ, – vēlēja pagasta padomes priekšsēdētāja Ināra Mālniece.
Autore: IVETA ŠMUGĀ