Pēc vasaras pārtraukuma šonedēļ madoniešu pastkastītēs būs Madonas pašvaldības septembra informatīvais izdevums.
Numurā lasiet interviju ar domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru, kurā pašvaldības vadītājs izklāsta pašreizējās aktualitātes, uzsverot, ka arī nākamgad Madonas pašvaldības galvenā uzmanība tiks pievērsta attīstībai.
Bez tam lasītāji varēs iepazīties ar domes ziņām, topošajiem būvprojektiem pilsētā, kā arī ar ziņām no pašvaldības uzņēmuma „Madonas siltums" un akciju sabiedrības „Madonas ūdens".
Numurā publicējam kultūras un sporta pasākumu plānu, bet bērnu un jauniešu centra jaunieši atskatās uz piedzīvojumiem nometnē Ungārijā. Ar pateicību visiem atbalstītājiem par iespaidiem festivālā Slovākijā dalās arī bērnu deju grupa „Mazais cilvēciņš".
Un vēl, bērni, lielie un mazie, jūs vēl varat pieteikties kādā sev atbilstošā interešu pulciņā bērnu un jauniešu centrā vai sporta skolā – piedāvājumu lasiet septembra „Domes Vēstnesī"!
Ja nesaņemat izdevumu savā pastkastītē, zvaniet un informējiet pa domes bezmaksas tālruni 80000020.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
domes sabiedrisko attiecību speciāliste