1. AirBaltic, mūsu lepnums, nu vēl jau esot 25 % + 1 īpašums ar investora palīdzību nākotnē būšot spoks, bet īstenībā izskatās, ka tā ir plānota, visticamāk, ārpus Latvijas, privatizācija. Protams, ar mūsu bāleliņu atbalstu, vai nu naivumu, vai neizpratni, kas notiek vai notiks, ieguldot mūsu — nodokļu maksātāju — naudu, iepriekšējos gados to glābjot no bankrota, tādējādi pasliktinot mūsu ekonomiku!
2. Par karodziņiem! Nu bērnu spēle! Kā smilšu kastēs (kuras tagad aizaug ar zāli). Vai parēķināts, cik tāda izlikšanās maksā tirgotājiem un pircējiem! Cilvēki lielum lielais vairums skatās uz cenu un derīguma termiņu. Ierosinātājs vai ierosinātāji gribējuši izlikties nacionālāki par nacionālākajiem. Rezultāts praktiski nekāds! Ar lielām algām 1 vai 2 eiro pat nepamana, bet valsts izveidotā pensiju sistēma un ekonomiskā nesakārtotība turpina lejupslīdi uz trūcības pusi.
3. Lielās vai superlielās algas būtībā ir pretvalstiska rīcība, jo rada tautas šķelšanos un mazina dzimstību. Bagātie bērniem var dot labu ēdienu (ne par akcijas cenām), drēbes, ceļojumus, bet lielai tautas daļai jādomā, vai varēs atļauties vēl kādu bērnu, vai pirkt ceļasomu. Un zāles!
4. … vēl jau esam, vēl acis priecē daļa mūsu mežu, ogas un sēnes papildina ēdienkarti, vēl dzīvo kultūras tradīcijas, valoda!
10.09.2024.