4. septembrī pulksten 01.05 VUGD saņēma informāciju, ka Madonā deg dzīvojamā māja.
Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvojamā māja jau deg ar atklātu liesmu pilnā platībā un tai ir iebrucis jumts. Dzēšanas darbu laikā ēkā atrasti divi bojāgājušie, bet viens cilvēks evakuējās no ēkas pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. Pulksten 04.11 liesmu izplatīšanās ierobežota – ēkas pirmais stāvs dega 200 m2 un jumts 200 m2 platībā. Darbs notikuma vietā noslēdzās pulksten 07.11, – informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.
Valsts policija informē, ka ir uzsākts kriminālprocess. Tiek veiktas ekspertīzes, līdz ar to plašākus komentārus nevar sniegt.
06.09.2024.