DEGUMNIEKU pamatskolā mācību gads sācies ar dažādiem pasākumiem. Degumnieku pamatskolas direktore Ināra Logina stāsta: – Piektdien tika svinēta žurnāla "Zīlīte" 50 gadu jubileja. Sestdien piedalījāmies Lielajā talkā "Liepsalās", bet viena klase uzkopa Degumnieku centru.
Manuprāt, šī akcija ir izdevusies un tā arī bērniem iemācīs, ka labāk tomēr ir visu aiz sevis savākt, nevis nomētāt uz ielām vai grāvjos. Tagad gatavojamies Karoga svētkiem "Liepsalās", kas notiks 20. septembrī. Šodien notiks apspriede, kurā piedalīsies pedagogi, spriedīsim par pasākuma scenāriju un sadalīsim pienākumus. Aktīvi gatavojamies šiem svētkiem. Aicinu piedalīties arī citu skolu pārstāvjus.
Autore: AGRITA NUSBAUMA