Šogad jau trešo gadu biedrība „Pauze AD” organizē nometni bērniem un jauniešiem. Šajā vasarā nometne tapusi, pateicoties Madonas novada finansējumam. Tajā piedalījās 25 jaunieši no Madonas novada, nometnei nav līdzmaksājuma, un tas mums ir galvenais uzstādījums, lai piedalīties varētu jebkurš un finansiālais stāvoklis tam nebūtu šķērslis. Piecas dienas darbojāmies kopā, sadraudzējāmies, smējāmies un pārvarējām īstu vasaras svelmi.
Pirmajā dienā devāmies nelielā pārgājienā, iekārtojām nometni, spēlējām spēles un jautri pavadījām pirmo vakaru. Nakti pārlaidām teltīs. Nākamajā dienā mūs sagaidīja fiziski pārbaudījumi, kur bija jāpārvar dažādi šķēršļi, virvju takas un jāspēj darboties komandā. Kopumā dalībniekiem tas arī izdevās. Pēcpusdienā runājām par veselīgu uzturu, vēlāk sekoja baseina apmeklējums, bet novakarē darbojāmies sporta laukumā.
Trešajā dienā braucām uz Lubāna ezeru, kur devāmies Lubāna plašumos ar SUP dēļiem, kā arī pie Irinas Mālnieces veidojām pārsteidzošas dabas glezniņas. Un kur tad nu bez ugunskura, ceptām desiņām! Diena mūs bija pamatīgi nogurdinājusi, bet vakarā atradām spēku izpausties improvizācijas teātra uzdevumos.
Ceturto dienu iesākām, pilnveidojot mūsu personības, izzinot savus personības tipus un uzstādot savus mērķus kopā ar Ilzi Rozīti. Turpmākā dienas daļa pagāja ļoti sportiski – sākām darboties smūvošanas nodarbībās, bet dienas gaitā volejbola un smilšu futbola mači. Bijām noguruši, bet tas netraucēja sarīkot pēdējā nometnes vakara ballīti! Paldies jauniešiem par aktivitāti.
Pēdējā dienā gan viss pa mierīgo. Turpinājām izzināt sevi, pildīt psihologa uzdevumus, izteikt komplimentus cits citam un atvadīties. Nedēļa paskrēja vēja spārniem. Paldies nometnes vislabākajām, čaklākajām, mīļākajām un uzticīgākajām audzītēm – Andai, Indirai, Lindai un Dacei. Paldies uzticīgajiem un dzīvespriecīgajiem jauniešiem, kas grūtības pārvar ar smaidu.
Paldies Ošupes pagasta pārvaldei par atbalstu un Degumnieku pamatskolai par telpām, un visiem citiem, kuri mūs atbalstīja un uzmundrināja.
19.07.2024.