SARKAŅU pamatskolā skolēni jau aktīvi uzsākuši mācības. Sarkaņu pamatskolas direktore Baiba Pētersone stāsta: – Šogad ir divas apvienotās klases, bet skolēnu pietiek, un priecājos, ka skola var pastāvēt.
Arī 5 un 6 gadus veco bērnu ir pietiekami. Sarkaņu pamatskolā arī šogad darbosies daudz interešu pulciņu. Ir iespēja arī padziļināti mācīties mūziku. Ja kāds bērns ir izdomājis, ka to grib darīt, tiek laipni aicināts uz mūsu skolu. Mazāko klašu skolēni spēlē flautu un klavieres, bet vecāko klašu audzēkņi – ģitāru.
Autore: AGRITA NUSBAUMA