MĒTRIENAS tautas namā piektdien, 5. septembrī, ieradīsies dīdžeji no visas Latvijas, lai skatītājus priecētu ar savu mūziku. Mētrienas tautas nama vadītāja Anna Anita Amata atklāja:
– Jauno dīdžeju festivāls Mētrienā notiks jau ceturto gadu, un šis pasākums ir kļuvis par tradīciju.
Iepriekšējos gados festivāls notika pirmajā septembra sestdienā, bet šogad ir izmaiņas – pasākums būs piektdienā, jo nākamajā dienā arī Ogrē paredzēts pasākums, kurā piedalīsies jaunie dīdžeji. Festivāla mērķis ir popularizēt elektronisko mūziku un dot iespēju jaunajiem dīdžejiem izpausties un pierādīt savas spējas uz skatuves. Piedalīsies puiši gan no Madonas, gan no citām Latvijas pilsētām. Pasākums notiks divās zālēs, un katrs skatītājs varēs izvēlēties, uz kuru no tām doties. Vienā telpā skanēs klubu mūzika, bet otrā dīdžeji rādīs savas prasmes. Šis būs pēdējais lielais pasākums pirms tautas nama remonta. Tradicionālie pasākumi, bez kuriem nav iespējama ikdiena, notiks vai nu skolā, vai pagasta padomes tradīciju zālē. Jauniešiem dīdžeju festivāls būs lielākais festivāls pirms ilgāka pārtraukuma.
Autore: AGRITA NUSBAUMA