OŠUPES pagasta Degumniekos 1. septembri gaida ar īpašu prieku, jo šajā dienā ne tikai sāksies mācības bērniem, bet arī tiks atklāti vairāki objekti.
Ošupes pagasta padomes izpilddirektors Aigars Šķēls informē: – Šajā dienā oficiāli tiks atklāts medpunkts. Arī skolēnu autobuss pirmo reizi veiks braucienu un skolēnus vedīs uz skolu, bet pats galvenais pasākums būs gaismas laternu iedegšana. Saskaņā ar konkursa rezultātiem laternas uzstādīja SIA "Latvijas energoceltnieks". Ar darbu esam apmierināti. Pavisam firma uzstādīja vairāk nekā 30 laternu. Kopējais inženiertīkla garums ir 2 kilometri, kas stiepjas cauri Degumniekiem. Ir prieks, ka ielas būs apgaismotas un tumšie rudens vakari līdz ar to kļūs gaišāki.
Autore: AGRITA NUSBAUMA