DZELZAVAS pamatskolā aktīvi notiek gatavošanās Zinību dienai. – Es uzskatu, ka 1. septembris nav tikai Zinību diena, bet gan atkalredzēšanās un satikšanās diena. Šajā dienā viss gods tiks atdots 1. un 9. klasei. Vieniem tas ir priecīgs notikums, bet devītajiem – skumjš, jo šis ir pēdējais 1. septembris Dzelzavas pamatskolā
Jau šonedēļ skolēni var gaidīt vēstulīti no skolas, jo mums ir izveidojusies tradīcija, ka katru gadu klases audzinātāja saviem skolēniem raksta vēstulīti vai ielūgumu ar aicinājumu 1. septembrī ierasties skolā. Tas pierāda, ka mums visiem ir svarīgs katrs bērns un esam priecīgi, ka Zinību dienā skolā ierodas arī vecāki, kas pavada savus bērnus, – par 1. septembri informē Dzelzavas pamatskolas direktore Indra Zukure.
Autore: AGRITA NUSBAUMA