Madonas novada pašvaldība saziņai ar iedzīvotājiem piedāvā arī mūsdienīgus risinājumus, kā elektronisku problēmziņojumu iesniegšanu; tāpat iesniegumus var iesniegt, izmantojot elektronisko pakalpojumu “Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana”.
– Es ļoti priecājos par Madonas novada pašvaldības iniciatīvām atgriezeniskās saiknes veidošanā ar iedzīvotājiem un ieviesto problēmziņojumu elektronisko iesniegšanu. Februārī, kad šī sistēma tika aktivizēta, nodomāju, kas gan var būt labāks, kā šāda iespēja ātri informēt pašvaldību par atklātām problēmām, – iedzīvotāju tikšanās laikā Madonas kultūras namā atzina madonietis Aivars Zariņš. – Nolēmu šo jauninājumu izmantot, bet pirmā pieredze diemžēl nebija tā labākā. Es nosūtīju kādus trīs ziņojumus, bet nevienu atbildi nesaņēmu pēc būtības.
Madonā, kā zināms, ir trīs graviņas – Mīlestības, Laulības un Šķiršanās graviņa. Es rakstīju februārī par konkrētu problēmu Laulības gravā, bet atbildi saņēmu aprīlī, turklāt par to, ka Mīlestības gravas labiekārtošanai ir izstrādāts projekts, taču ne jau par to bija stāsts. Arī otrajā gadījumā atbildi saņēmu tikai pēc pusgada, un arī ne pēc būtības, vai norādītā problēmsituācija novērsta. Katrā ziņā pašvaldībai novēlu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem pilnveidot, lai šī sistēma efektīvi darbotos, citādi iedzīvotāji nebūs motivēti pašvaldībai sūtīt problēmziņojumus.
Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pielikuma "Lasi. Vērtē. Analizē" saturu atbild SIA "Laikraksts STARS".
31.10.2023.