DZELZAVAS pamatskola šodien svin skaistu jubileju – 135 gadus. Tie ir svētki ne tikai skolai, bet arī visai Dzelzavai un pagastam. Par jubileju sajūsmināta stāsta Dzelzavas pamatskolas direktore Indra Zukure: – Skolotāji, skolēni un visi darbinieki ar lielu atsaucību un entuziasmu palīdzēja rīkot šīs svinības. Par to viņiem esmu ļoti pateicīga.
Pašlaik manī virmo patīkamas emocijas, tās rada visi apkārt esošie cilvēki.
Uz skolas jubilejas svinībām direktore un visi skolas darbinieki gaida gan absolventus, gan bijušos skolotājus un direktorus, gan tehniskos darbiniekus. – Šī ir īpaša diena, jo skolā ieradīsies mums visiem mīļi cilvēki, kas ir veidojuši šo skolu. Visus ciemiņus gaida jauki pārsteigumi un brīnišķīga atpūta. Skolā varēs apskatīties foto izstādi, bērnu veidotu teiku grāmatu, bet galvenais – atkalredzēšanās prieks, satiekot klasesbiedrus un skolotājus.
Vakarā pie skolas aizdegsim svecītes un veidosim ceļu pretī Gaismas pilij. Svecītes aizdegsim arī skolas logos. Pēc tam debesīs atmirdzēs svētku salūts. Esmu pateicīga visiem, kas palīdzēja organizēt šos svētkus, īpaši Dzelzavas pagasta padomei, – savā priekā un pateicībā dalās Indra Zukure.
Autore: AGRITA NUSBAUMA