17. augustā Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs gleznās uzziedēs ūdensrozes visdažādākajās variācijās un tehnikās. Uz izstādes atklāšanu pulksten 14 ielūdz Madonas rajona padome un muzejs.
Muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zinaīda Apsīte informēja, ka šī būs starptautiskā glezniecības plenēra „Laisma" izstāde „Ūdensrozes Vestienā", ko organizē Madonas rajona padome. To uzticīgi atbalsta Vestienas pagasta padome, „Krūmiņa Nams", Lazdonas piensaimnieks un Madonas poligrāfists. Izstādes atklāšanas laikā būs tikšanās arī ar pašiem māksliniekiem. Jau iepriekš rakstījām, ka izstādē varēs vērot gleznas, kas tapušas ne tikai šā gada plenēra laikā, bet arī iepriekšējo gadu mākslas darbus ar ūdensrozes tematiku tajos.
Autore: LAURA VOITIŅA