LIEZĒRES pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Kamenīte" durvis atkal ir atvērtas. Pēc vasaras brīvdienām vakar bērnudārzā jau ieradās 11 bērni. Pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Ilga Tēberga atklāj: – Vasarā daudz bērnudārzu tiek slēgti, arī "Kamenīte", bet šogad tā darbu atsāka ātrāk.
Ja būs liels pieprasījums, tad bērnudārzs strādās visu gadu. Audzinātājas vēl ir atvaļinājumā, bet mums ir skolotāju palīgi. Jācer, ka tiksim ar visu galā. Bērnudārzā vasaras periodā ir veikti kosmētiskā remonta darbi, bet ko darīt vēl daudz. Šogad liela atsaucība ir jūtama no vecāku puses. Pavasarī viņi aktīvi iesaistījās rotaļu laukuma labiekārtošanā, tagad – telpu remontēšanā.
Ar Liezēres pagasta padomes atbalstu bērnudārza ēkai paredzēta durvju un vairāku logu maiņai. Liela uzmanība atvaļinājuma laikā tika pievērsta higiēnas telpu labiekārtošanai. Tagad šīs telpas ir kārtībā. Esmu priecīga, ka vecāki atsaucas manam aicinājumam un piedalās bērnudārza dzīvē. Šādi darbojoties, ir iespējams pārrunāt svarīgas lietas. Manuprāt, kopā veicot dažādus darbus, sarunas raisās labāk nekā sapulcēs. Mēs runājam par dažādām pedagoģiskām situācijām, bērnu interesēm un ikdienas notikumiem. Esmu priecīga, ka vecāki man uzticas un neatsaka, kad pirmsskolas izglītības iestādes telpās jāveic kāds lielāks vai mazāks darbiņš.
Autore: AGRITA NUSBAUMA