Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Būsim uzmanīgi svētkos!

Redakcija

Autors • 13.06.2007.

Burtu lielums

Sakarā ar Līgosvētku tuvošanos gribētos šoferīšiem atgādināt, ka jābūt uzmanīgiem, ka nedrīkst braukt alkohola reibumā, ka jārūpējas par savu un līdzcilvēku veselību un dzīvību.

Tāpat gribētos atgādināt par administratīvajiem sodiem – par jebkuru dzēruma pakāpi virs pieļaujamās normas tiek atņemta vadītāja apliecība, un sekas tam – jāiziet narkoloģiskā ārstu komisija un jāpārliek tiesības.

Par braukšanu alkohola reibumā bez tiesībām iestājas kriminālatbildība. Vai tas atmaksājas, un vai tas ir tā vērts?

Pasažieriem atgādinu, ka nedrīkst sēsties transportlīdzeklī, kura vadītājs ir alkohola reibumā, kā arī nedrīkst atļaut šādam vadītājam braukt pie stūres, jo viņš var sagādāt lielu nelaimi citiem, pilnīgi nevainīgiem, vadītājiem.
Svētku dienās intensīvāk strādās ceļu policija, arī iecirkņu inspektori savos pagastos, tiks pievērsta uzmanība mazākajiem ceļiem.

Cienīsim sevi un apkārtējos!

Autors: GUNĀRS LATKOVSKIS

Madonas RPP KPB
3. nodaļas
priekšnieks,
pulkvežleitnants


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px