Sakarā ar Līgosvētku tuvošanos gribētos šoferīšiem atgādināt, ka jābūt uzmanīgiem, ka nedrīkst braukt alkohola reibumā, ka jārūpējas par savu un līdzcilvēku veselību un dzīvību.
Tāpat gribētos atgādināt par administratīvajiem sodiem – par jebkuru dzēruma pakāpi virs pieļaujamās normas tiek atņemta vadītāja apliecība, un sekas tam – jāiziet narkoloģiskā ārstu komisija un jāpārliek tiesības.
Par braukšanu alkohola reibumā bez tiesībām iestājas kriminālatbildība. Vai tas atmaksājas, un vai tas ir tā vērts?
Pasažieriem atgādinu, ka nedrīkst sēsties transportlīdzeklī, kura vadītājs ir alkohola reibumā, kā arī nedrīkst atļaut šādam vadītājam braukt pie stūres, jo viņš var sagādāt lielu nelaimi citiem, pilnīgi nevainīgiem, vadītājiem.
Svētku dienās intensīvāk strādās ceļu policija, arī iecirkņu inspektori savos pagastos, tiks pievērsta uzmanība mazākajiem ceļiem.
Cienīsim sevi un apkārtējos!
Autors: GUNĀRS LATKOVSKIS
Madonas RPP KPB
3. nodaļas
priekšnieks,
pulkvežleitnants