Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Izdara pašnāvību, sevi aizdedzinot

Redakcija

Autors • 29.07.2008.

Burtu lielums

Sestdienas pēcpusdienā 54 gadus vecs madonietis izdarīja pašnāvību, sevi aplejot ar benzīnu un aizdedzinot. Madonas rajona valsts policijas pārvaldes vecākā speciāliste Ingrīda Makare atklāja, ka šobrīd esot uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13. nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību.

Pagaidām sīkākas informācijas par notikušo nav, to noskaidros izmeklēšanas gaitā.

SIA „Madonas slimnīca" direktors Bruno Kokars pastāstīja par cietušo pacientu: – Sestdienas pēcpusdienā pulksten 16 vīrietis tika nogādāts Madonas slimnīcas reanimācijas nodaļā. Cietušajam bija 95 procenti ķermeņa apdegumu un ap pulksten 12 27. jūlija naktī cietušais slimnīcā mira. Tiesu ekspertīzē tiks noteikts kas vairāk.

Bruno Kokars, kura pieredze medicīnā ir ļoti liela, varēja atcerēties tikai vienu līdzīgu gadījumu savas profesionālās karjeras laikā, un arī – Rīgā. Vīrietis esot sevi aizdedzinājis politiskas pārliecības dēļ.

Tomēr arī Madonā un rajonā esot bijuši gadījumi, kad cilvēki izvēlējušies no dzīves aiziet mokošā veidā.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px