Lai gan saprotams, ka katram ar lāpstu pakaļ neesot iespējams izskraidīt un ietves ziemā nekad nebūs pilnīgi gludas, kāda madoniete novērojusi, viņasprāt, neloģisku sniega tīrīšanu. Sākumā tiek iztīrītas gājēju ietves, pēc tam sniegu no brauktuves brauc tīrīt lielais traktors, un sniega valnis tiek samests atpakaļ tur, kur jāstaigā kājām, jāstumj bērnu ratiņi.
Tāpat no kāda veikala jumta sniegs uz ietves sakritis tā, ka, lai tiktu tam apkārt, jāiet pa brauktuvi. Savukārt vecāka gadagājuma cilvēkiem grūti izejama esot Raiņa iela.
Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris skaidroja, ka sniega vaļņu samešana atpakaļ uz ietvēm no brauktuves, braucot lielajam traktoram, parasti esot īslaicīga problēma.
– Pirmo reizi brauc mašīna, vēl otro reizi iztīra, tāpat arī traktori – brauc pirmo, otro un pat trešo reizi. Mašīna (kas tīra brauktuvi) brauc ar 40 km/stundā, traktors – ar aptuveni 5 km/stundā, nevaram panākt, lai abi tīrītāji vienlaicīgi varētu izdarīt. Attiecīgi uz kādu brīdi var sanākt tā, ka no ielas ir samests valnis no brauktuves tīrīšanas, bet tādēļ brauc atkārtoti. Gājēju celiņu kopgarums turklāt ir divreiz lielāks, jo autoceļš ir viens, bet celiņi ir abās pusēs, bet tas vienmēr ir īslaicīgi, cenšamies darīt, tāpēc traktors brauc otrreiz, pat trešo reizi un ietves iztīra, – pauda Guntis Ķeveris.
Parasti brauktuves tiekot iztīrītas pulksten 3, ietves – pulksten 5, tad pulksten 6 lielais traktors brauktuves tīra atkārtoti.
– Tad sanāk, ka mašīna tīra, tikko kā traktori ir notīrījuši. Lāpsta tā ir būvēta, ka uzmet nedaudz uz gājēju celiņa, jo sevišķi, kur iela tuvu ietvei, kur nav zaļās zonas. Un tāda mums Madona ir, daudz tādu vietu, kur ir šaurs, tādēļ samet. Ir speciāli dežuranti, arī, ja pats pamanu, ka mašīna braucot ir aizbērusi, kontrolējam. Protams, arī iedzīvotāji var ziņot īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītājai Gitai Lutcei (t. 29287466), ja kādā vietā palicis aizbērts un nenotīrīts ilgāku laiku, – aicināja Madonas pilsētas pārvaldnieks.
Runājot par sakritušu sniegu uz ietves no ēku jumta, Guntis Ķeveris atklāja, ka šobrīd procesā ir jaunu saistošo noteikumu pieņemšana, kuros būtu atrunāti arī šādi gadījumi.
– Īpašumu, kas ir tuvu gājēju ietvēm, īpašniekiem pašiem nāksies sekot līdzi, notīrīt, jo ar traktoru to, kas no jumta sakritis, pat nevar notīrīt, buksē. Ir kādas sešas vietas Madonā, kur regulāri nonāk sniegs, jo mājas siena ir līdz ar trotuāru, un tad kupena ir uz ietves. Nav nekādu pretenziju, ka pašvaldība sniegu pie ēkām notīra, kamēr traktors strādā; bet, ja sniegs nokrīt, kad darbu jau esam pabeiguši, darbinieki ir prom, tas būs jānotīra īpašniekam pašam, –
viņš informēja, piebilstot, ka šobrīd saistošie noteikumi nosūtīti VARAM saskaņošanai.
Arī par problemātiku Raiņa ielā Madonas pilsētas pārvaldnieks piekrita. Biezāks sniega slānis vietām veidojoties tādēļ, ka šajā posmā nobraucamie celiņi uz īpašumiem ir zemākā līmenī nekā gājēju ietve. Iepriekš darbinieki ar to tikuši galā, esot bijuši piešāvušies tam, kā sniegs jātīra tieši uz Raiņa ielas, tomēr nupat viena traktoristu brigāde aizgājusi, un esot jāapmāca jaunie darbinieki.
– Vienā virzienā braucot, nevar kvalitatīvi iztīrīt, jo šie līmeņi atšķiras, tāpēc jātīra arī atpakaļ braucot. Mums ir arī daži jauni traktoristi, un viņiem nedaudz jāparāda, jāpamāca, kā šo problemātiku risināt. Arī viņi noteikti iestrādāsies, – vēstīja pārvaldnieks.
Katrā ziņā nekādu taupības režīmu sniega tīrīšanas ziņā īpašumu uzturēšanas nodaļa Madonā neesot ieslēgusi. Guntis Ķeveris piebilda: – Vienīgi trotuārus vairs nekaisām ar sāli, pagājušajā ziemā bija tāds eksperiments un sapratām, ka sāli labāk kaisīt tikai tad, kad ir atkala. Pārējā posmā ne, jo tad veidojas sniega putra, pa ko staigāt ir krietni grūtāk, arī apavus ātrāk bojā.
9.12.2022.