VESTIENAS pamatskolā no 20. jūlija līdz 9. augustam darbojas nometne "Alfa". Nometnes vadītāja Mudīte Kalniņa stāsta:- Nometnes svinīgā atklāšana paredzēta šodien pulksten 16. Būs gan karoga pacelšana mastā, gan koncerts.
Šajā nometnē piedalās mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji un skolēnu zinātniskās konferences laureāti no visiem Latvijas rajoniem. Pašlaik uz Vestienu jau ir atbraukuši 40 dalībnieki. Līdz nedēļas beigām pievienosies vēl, jo pašlaik daži jaunieši ir pasaules olimpiādēs un citos konkursos, līdz ar to dalībnieku skaits būs lielāks. Nodarbības vada Latvijas Universitātes mācību spēki un zinātnisko institūtu darbinieki.
Autore:AGRITA NUSBAUMA