Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Dzīvot ekonomiski un videi draudzīgi

ZANE BIKOVSKA

Autors • 20.10.2022.

Dzīvot ekonomiski un videi draudzīgi
Burtu lielums

Pārmērīga un, kā izrādās, beigu beigās nelietderīga pārtikas produktu iegāde ir izplatīta problēma daudzviet pasaulē. Cilvēki bieži vien daudz ko iegādājas akciju periodā, sapērkot krietni vairāk pārtikas nekā patiesībā spēj izlietot. Līdz ar to ēdiens tiek izmests atkritumos un rada lieku, nevajadzīgu piesārņojumu, atstājot arī nelabvēlīgu iespaidu uz apkārtējo vidi. Kā nedēļas garumā pagatavot maltītes, nepiepildot pilnu ledusskapi un galu galā gan ietaupot naudu, gan nevajadzīgi nepatērējot pārtiku?

– Jau kopš pusaudža gadiem, kad devos iepirkties kopā ar mammu vai tēti, man šķita, ka viņi pērk krietni vairāk produktu, nekā mēs reāli spējam patērēt nedēļas laikā. Es nerunāju par tiem produktiem, kas var glabāties ilgstoši, bet, piemēram, par piena un gaļas izstrādājumiem, dārzeņiem, augļiem un tamlīdzīgi. Tā kā es tolaik biju pārāk maza, manu viedokli tā īsti neņēma vērā, un katrs veikala apmeklējums beidzās ar pārpildītiem iepirkumu maisiņiem. Protams, liela daļa pārtikas aizgāja postā un to nācās izmest. Es jau tolaik sapratu, apzinājos, ka nebūšu tik nesaimnieciska un, kad sākšu dzīvot pati savu dzīvi, iepirkšos taupīgi un racionāli. Pēc dabas esmu perfekcioniste, man patīk visu izdarīt nevainojami, un, ja sanāk pieļaut jebkādu kļūdu saimnieciskajā vai sadzīviskajā, tāpat ģimenes jomā, es to ļoti pārdzīvoju. Tad, kad sāku dzīvot viena, man ne viss vienmēr izdevās atbilstoši sev izvirzītajām prasībām un standartiem, taču es centos, lai būtu mierā un justos apmierināta arī ar savu izpratni par dzīvi, savu rīcību. Sākumā es arī šad un tad sapirku par daudz pārtikas, taču neko nekad nemetu ārā, bet gan izlietoju, – stāsta Elīna Putniņa.

Viņa labprāt dalās savos padomos arī ar draugiem vai radiem, lai palīdzētu viņiem tikt vaļā no nelāgā paraduma un iemācītu dzīvot gan ekonomiskāk, gan videi draudzīgāk.
– Katras nedēļas beigās izveidoju ēdienkarti nākamajai, un vienlaikus top arī pērkamo produktu saraksts. Tad dodos uz veikalu un, sekojot sarakstam, iegādājos nepieciešamo. Man ir izstrādāta sava taktika, ja to var tā saukt. Brokastis vienmēr ir spontānas – tās gatavoju atkarībā no noskaņojuma vai laika, cik daudz konkrētajā rītā varu tam veltīt. Visbiežāk gatavoju auzu pārslu putru, kas ir mans mīļākais brokastu ēdiens. Kādreiz es to necietu, bet tad iemācījos apmānīt garšas kārpiņas un sāku putru papildināt ar sev tīkamām piedevām, piemēram, karamelizētiem bumbieriem, banāniem, dažādām ogām. Kādu reizi mēdzu pievienot nedaudz šokolādes gabaliņu vai zemesriekstu sviestu. Man patīk dažādot ēdienkarti, lai brokastis nekad nepaliktu vienveidīgas. Nav tā, ka pārtieku tikai no veselīga ēdiena – uzturā lietoju gan desas un cīsiņus, gan kādureiz arī majonēzi un krējumu, ik pa laikam manas brokastis tiek ceptas uz pannas. Esmu par pārmaiņām un eksperimentiem, tāpēc man divreiz nav jāsaka – kolīdz ieraugu kādu interesantu recepti, tūlīt izmēģinu, – saka Elīna.
Idejas vakariņām viņa pēdējā laikā smeļas no "Rimi" mājaslapā atrodamajām receptēm, kā arī ir pieteikusies izaicinājumam "Neapēd zemeslodi!", līdz ar to e-pastā regulāri iebirst dažnedažādi ēdienreižu piedāvājumi. Pusdienas vienmēr sastāda iepriekšējās dienas vakariņas, jo Elīnai nepatīk mest ārā pāri palikušo ēdienu. Viņa to uzskata par nesaimniecisku un necienīgu izturēšanos pret pārtiku.
– Ikvienam, kam trūkst pacietības vai iedvesmas rakties cauri interneta dzīlēm, iesaku apskatīt gan veikala "Rimi" mājaslapā atrodamās receptes, gan ieskatīties „Neapēd zemeslodi!". Šis izaicinājums ir veidots tieši ar nolūku mudināt cilvēkus netērēt daudz vairāk resursu, nekā patiesībā viņi spēj izlietot. Nav jābīstas no tā, ka tās būs šikas receptes un sastāvdaļu iegādei nāksies izlietot daudz naudas. Abās platformās iespējams atrast savam maciņam draudzīgus variantus, un arī laiks, kas jāpatērē gatavojot, nebūs ilgs. Ja gadījumā kāds ēdiens tomēr ir jāgatavo ilgāk, to var apvienot ar patīkamu vai lietderīgu nodarbi. Es, piemēram, tādos gadījumos mēdzu uzkopt virtuvi, istabu vai sakārtot savas mantas, kamēr ēdiens top. Kādam tas varbūt šķitīs smieklīgi vai uzjautrinoši, bet es nekad neeju uz veikalu izsalkusi. Tas palīdz izvairīties no nevajadzīgu produktu nonākšanas groziņā. Ticiet vai ne – tas darbojas! – iesaka Elīna Putniņa.

21.10.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px