2. septembrī Dzelzavas speciālajā pamatskolā bija pasākums skolas bijušajiem darbiniekiem, kam šī bijusi pēdējā darbavieta un pēc tam aiziets pensijā.
Skolas direktore Anita teica skaistus ievadvārdus un aicināja mūs padalīties ar saviem atmiņu stāstiem par aizgājušo laiku, atcerēties savu jaunību un sevi šajā kolektīvā, kā arī jauki pavadīt laiku. Tikšanās pagāja nemanot, apskatījām skolu, sāls relaksācijas telpu, virtuvi, fotogrāfijas skolas vēstures albumos, klausījāmies Vitas un Ata sagatavoto koncertu, dziedājām un kavējāmies atmiņās.
Īpašs un aizkustinošs brīdis bija, kad bijušajiem skolotājiem, kas tagad dzīvo Liepājā, tika sūtīts muzikāls sveiciens.
Mīļš paldies visiem, kas šo pasākumu organizēja un šajā dienā bija kopā ar mums!
ASTRĪDA DANIEKA
14.09.2022.