Iesācies Madonas pilsētas atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Čempionāta pirmajā kārtā vīriem (2 : 2) piedalījās 23 komandas, pārstāvot Jēkabpili, Gulbeni, Vecpiebalgu un Madonas rajonu.
Sākumā priekšsacīkstes risinājās sešās apakšgrupās, divas labākās komandas no katras apakšgrupas izveidoja nākamās triju četrinieku grupas.
Grupu uzvarētāji sacentās finālturnīrā, kur par pirmā posma uzvarētājiem kļuva komanda "Zemenes" no Jēkabpils, atstājot tālākajās vietās "Krekerus" no Vecpiebalgas un "Signālu" no Madonas. 4. vietā ierindojās komanda "Uldis" no Jēkabpils, 5. – komanda "Jēkabpils", bet 6. – komanda "Čau".
Otrajā dienā smilšu volejbola laukumos devās 9 sieviešu komandas un 4 senioru V-40+ komandas (3 : 3). Senioriem, izspēlējot apļa turnīru, uzvarēja komanda "Eži" – Jānis Sudārs, Jānis Feodorovs un Māris Belorags, otrajā vietā – "Mondo" no Lubānas, trešajā – "Veterānu klubs". Sieviešu sacensības notika divos apakšgrupu turnīros (4 un 5 komandas). Divas labākās komandas, spēlējot "krustu", cīnījās par uzvaru posmā. Nepilnu triju stundu cīņās kā uzvarētājas varēja sveikt Gulbenes rajona komandu "Fantasy" – Agniju Dobrovoļsku un Santu Ragozinu, otrajā vietā – komanda "585" no Madonas rajona, trešajā – meitenes no Madonas BJSS.
Paldies saku sacensību pirmā posma sponsoram – SEB bankai (Pēterim Krūgaļaužam).
Nākamās kārtas sacensības notiks 16. un 17. jūlijā pulksten 17.45 pludmales laukumos.
Autors: GUNĀRS MATS
sacensību galvenais sekretārs
AUTORA foto