LIEZĒRES pagasta Ozolos 19. un 20. jūlijā notiks enduro sacensības. Paredzēts, ka tajās piedalīsies ap 100 dalībnieku. Sacensību organizētāja Anita Daugello stāsta: – Sacensības es rīkoju kopā ar brāli, un šogad tās notiks jau otro gadu. Enduro ir motosacensību veids, kas norisinās pa neceļiem.
Starts tiks dots pie Liezēres pamatskolas. Protams, būs arī ātrumtesti. Viens no tiem būs pretī Ozolu benzīntankam, otrs – Liepiņkalnā. Tās ir divu dienu sacensības, kuru laikā dalībniekiem būs jāmēro aptuveni 55 km. Sestdien sacensības sāksies pulksten 12, bet svētdien – 9. Tajās piedalīsies arī motosportisti Jānis un Einārs Vinteri, vairākkārtējais Latvijas čempions motokrosā Leons Kozlovskis un Latvijas Motosporta federācijas Enduro komisijas vadītājs Artūrs Robežnieks. Uzvarētāji tiks apbalvoti 10 klasēs. Protams, lai šādas sacensības varētu notikt, nepieciešams arī atbalsts. Aktīvi iesaistās pagasta iedzīvotāji, un īpašs paldies jāsaka Jānim Stokmanim, Normundam Urtānam, Ilmāram Kalniņam, Liezēres pagasta padomei un Madonas rajona padomei.
Autore:AGRITA NUSBAUMA