OŠUPES pagasta pašvaldība ir veikusi lielu pirkumu un iegādājusies autobusu skolas vajadzībām. Skolēni ir priecīgi, jo nebūs jāizmanto sabiedriskais transports vai uz skolu jāiet kājām.
– Autobuss būs paredzēts skolēnu vadāšanai uz skolu un mājās, kā arī nelielās ekskursijās. 1. septembrī tas sāks savu darbu. Autobusu konkursa kārtībā iegādājāmies no novadu naudas, tas ir, valsts budžeta dotāciju piešķirtajiem līdzekļiem infrastruktūras attīstībai novadu pašvaldībās.
Konkursā uzvarēja un mums "Ford" autobusu piegādāja SIA "Baltic Motors", – informē Ošupes pagasta padomes izpilddirektors Aigars Šķēls.
Autore: AGRITA NUSBAUMA