Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē „Saulīte" turpinās labiekārtošanas darbi – uzsvars ir likts uz drošības un ērtības sagādāšanu vecākiem un viņu mazajām atvasēm. To nodrošinās ilgi gaidītā stāvlaukuma izveide vecāku automašīnām.
Iepriekš jau lasītājus informējām par rotaļu laukuma labiekārtošanu, tagad Madonas pilsētas domes attīstības un īpašuma uzturēšanas nodaļas ir ķērušās pie bērnudārza teritorijas labiekārtošanas projekta realizācijas.
PII „Saulīte" metodiķe Iveta Janovska, kas aizvieto atvaļinājumā devušos vadītāju Daigu Elgu Ābolu, pastāstīja: – Laukums blakus jaunizveidotajam rotaļu laukumam tiks ziedots stāvlaukuma izveidei, lai vecākiem nodrošinātu ērtāku piebraukšanu. Drošības apstākļu dēļ šie abi laukumi tiks atdalīti ar žogu. Patlaban tiek nojaukts apkārt esošais žogs, tāpat arī nojauca nojumīti. Tā kā stāvlaukums būs zemākā līmenī par rotaļu laukumu, tiks ņemts nost zemes slānis. Cerams, ka līdz septembrim būs gatavs.
Attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs apstiprināja: – Patlaban esam nozāģējuši kokus, un automašīnu stāvlaukums taps līdz rudenim. Jautājums par stāvlaukuma izveidi PII „Saulīte" teritorijā ir aktuāls jau pāris gadu desmitu.
Elita Staune, attīstības nodaļas projektu sagatavošanas un finanšu piesaistes speciāliste, atklāja, ka stāvlaukumā ir paredzētas 26 stāvvietas, viena specializēta invalīdiem.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 08.07.2008.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto