ĒRGĻU pagasta "Meņģeļos" 12. jūlijā sabrauks ciemiņi ar velosipēdiem. Brāļu Jurjānu memoriālā muzeja "Meņģeļi" vadītāja Ieva Vilnīte informēja: – Projekta "Pēdas" dalībnieki uz muzeju brauc jau vairākus gadus pēc kārtas.
Katru gadu tiek veidota citādāka ciemošanās programma. Šis brauciens viņiem ir kļuvis par tradīciju. Dalībnieki, braucot uz Ērgļiem, izvēlas videi nekaitīgu transportlīdzekli – velosipēdu. Šogad ir ieplānots pirts vakars ar pēršanos un pirts rituāliem. Pēc pēršanās dalībnieki, kā katru gadu, nakšņos teltīs.
Autore: AGRITA NUSBAUMA