Aizvadītajās dienās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamajā teritorijā kārtējo reizi reģistrēti vairāki pārkāpumi par braukšanu alkohola reibumā.
1. aprīlī
* Cesvainē Volkswagen Golf vadītājs brauca 1,08 promiļu reibumā. Uzsākts administratīvais process.
2. aprīlī
* Lubānā Volvo vadītājs pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, būdams 2,93 promiļu lielā alkohola reibumā. Uzsākts administratīvais process.
3. aprīlī
* Madonas novada Ērgļu pagastā automašīnas Ford vadītājam tika fiksētas 2,99 promiles. Uzsākts kriminālprocess.
Valsts policija atgādina, ka ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē alkohola reibumā. Autovadītāji aicināti būt atbildīgiem – braucot alkohola reibumā, tiek apdraudēta ne tikai sava, bet arī apkārtējo drošība!
4. aprīlī
* Pulksten 21.15 Madonas novada Ērgļu pagastā, autoceļa Rīga-Ērgļi 98. kilometrā, Honda vadītājs brauca alkohola reibumā. Vīrietim tika fiksēts 1,60 promiļu liels reibums. Uzsākts administratīvais process.
ILZE BUKŠA,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
6.04.2022.