Pēc 26. jūnija domes sēdes Madonas pašvaldības deputāti priekšsēdētāja Andreja Ceļapītera vadībā apmeklēja topošo daudzfunkcionālo sporta halli, lai paši pārliecinātos par būvniecības darbu gaitu.
Apskatē piedalījās arī domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts un pilsētas sporta darba organizatori – sporta skolas direktors Voldemārs Šmugais, kā arī Jānis Pomers un Māris Gailums – speciālisti, kam nākotnē būs vistiešākā saikne ar jauno sporta būvi.
Galvenais būvniecības pārzinātājs, domes attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs klātesošajiem izrādīja un detalizēti izskaidroja hallē notiekošos celtniecības darbus. Kā atzīst N. Volkovs, galvenais līdzšinējā procesā ir tas, ka darbi nav bijuši pārtraukti; tie ir noritējuši atbilstoši pieejamajam finansējumam. Pašlaik ir atlikusi iekšējās un ārējās apdares darbu izpilde, atbilstoša profesionālā aprīkojuma iegāde un uzstādīšana. „Rudenī halle būs gatava. Jau tagad ar darbu kvalitāti esmu apmierināts, tie ir savas nozares profesionāļi – akciju sabiedrība „UPB", daudznozaru uzņēmums, kas arī pats gan ražo, gan uzstāda visu būvniecībai nepieciešamo un līdz ar to atbild par kvalitāti. Suns ir pārkāpts, palikusi tikai aste," uzskata Nauris Volkovs.
Ar redzēto apmierināts ir arī deputāts Ivars Pudāns. „Būtiskākais ir tas, lai halle kalpotu tās sākotnējiem mērķiem un pildītu sporta būves funkcijas, nevis pārveidotos par tirdzniecības centru, kā tas diemžēl ir noticis citur. Tāpēc jau tagad jādomā par halles noslogotību."
Deputāts Uldis Lielvalodis neslēpj patīkamu pārsteigumu: „Mani pārsteidza grandiozā celtne, jo no ārpuses tik vērienīga tā neizskatās. Paveikts ir daudz. Atliek vien nožēlot, ka paši jau esam tajā vecumā, kad tik intensīvi šo iespēju neizmantosim, tāpēc jo īpašs prieks par jauniešiem, kam tiks dotas tik lieliskas iespējas attīstīt sportiskās prasmes, veselību."
Vairāk laiset laikrakstā STARS. 01.07.2008.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
AUTORES foto