15. martā
* Pulksten 17.25 Madonas novada Lazdonas pagastā policija apturēja kādu velosipēdistu, kurš piedalījās ceļu satiksmē, būdams alkohola reibumā.
Vīrietim tika konstatēts 1,47 promiļu reibums. Par notikušo uzsākts administratīvais process.
Valsts policija atgādina, ka Ceļu satiksmes likums nosaka aizliegumu vadīt velosipēdu, ja persona atrodas alkohola reibumā. Ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,0 promili, bet nepārsniedz 1,5 promiles, piemēro naudas sodu velosipēda vai elektroskrejriteņa vadītājam divdesmit četru naudas soda vienību (120 eiro) apmērā.
ILZE BUKŠA,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
18.03.2022.