5. martā
* Varakļānos kāds vīrietis, vadot automašīnu Audi, pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, būdams 1,63 promiļu reibumā.
Valsts policija atgādina, ka ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē alkohola reibumā. Autovadītāji aicināti būt atbildīgiem – braucot alkohola reibumā, tiek apdraudēta ne tikai sava, bet arī apkārtējo drošība!
ILZE BUKŠA,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
9.03.2022.