16. februārī
* Pulksten 16.28 Madonas novada Liezēres pagastā automašīnas Volvo vadītājs piedalījās ceļu satiksmē, būdams alkohola reibumā.
Vīrietim konstatēts 0,71 promiles reibums. Uzsākts administratīvais process.
17. februārī
* Pulksten 13.20 Madonas novada Liezēres pagastā, autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona 67. kilometrā, notika ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas Audi vadītāja, iespējams, neievēroja zīmes „Dodiet ceļu" prasības un nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu Opel, kā rezultātā notika transportlīdzekļu sadursme. Negadījumā cieta Audi vadītāja, kas tika nogādāta medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušo.
20. februārī
* Cesvainē Opel vadītājam konstatēts 1,18 promiļu reibums.
Valsts policija atgādina, ka ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē, esot alkohola reibumā. Autovadītāji aicināti būt atbildīgiem – braucot alkohola reibumā, tiek apdraudēta ne tikai sava, bet arī apkārtējo drošība!
ILZE BUKŠA,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
23.02.2022.