Kas var būt skaistāks par Latvijas mežu! Īpaši pašreiz, kad koki izrotāti sniega baltumā.
Apstākļos, kad jāizvairās no viltīgā koronavīrusa un katram no mums vairāk jārūpējas par savu veselību, ļoti būtiski ir nodrošināt fiziskās aktivitātes dabā – elpot dzidru gaisu, izvingrināt locītavas un muskuļus un "izvēdināt galvu". Fiziskajai labsajūtai bonusā nāk emocionālais baudījums, ko sniedz dabas krāsas un skaņas.
Mums, madoniešiem, to visu piedāvā brīnišķīga vieta – sporta un atpūtas bāze "Smeceres sils". Varam slēpot, nūjot, doties vienkārši pastaigā.
Gribu aicināt izmantot vēl vienu pakalpojumu, par ko daudzi varbūt nemaz nezina. Trīs reizes dienā 3. maršruta autobuss iegriežas "Smeceres silā". Ja spēki neļauj veikt gājienu līdz silam un tad vēl pastaigu mežā, aicinu izmantot pilsētas transportu.
Daudzi teiks, ka dārgi, bet vai katru dienu dzert tabletes ir lēti? Ja regulāri dosimies dabā, iespējams, tabletes ar laiku nemaz nevajadzēs.
M. GOBA,
madoniete jau 40 gadu
16.02.2022.