16. decembrī
* Pulksten 22.18 Madonas novada Sarkaņu pagastā, autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene 52. kilometrā, policija pamanīja automašīnu BMW, kura pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu.
Sākotnēji BMW vadītājs nepakļāvās vairākkārtējai likumīgai prasībai apstāties un bēga no notikuma vietas. Pēc policijas apturēšanas tika konstatēts, ka vīrietis sēdējis pie transportlīdzekļa stūres, būdams 1,12 promiļu reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.
17. decembrī
* Pulksten 20.57 Madonas novadā, autoceļa Bērzaune-Vestiena-Ērgļi 1. kilometrā, automašīnas Volvo vadītājs ar savu braukšanas stilu apdraudēja satiksmes drošību. Tika konstatēts, ka vadītājs bija pie transportlīdzekļa stūres laikā, kad ir spēkā transportlīdzekļa vadīšanas tiesību liegums.
ILZE BUKŠA,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze